Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ebben a...

Miért nem lehet ebben a világban bejelölni valakit facebookon ismerősnek?Sem üzenetet küldeni valakinek az nélkül hogy le ne tiltana ?

Figyelt kérdés

Nemértem azt, hogy ez miért van igy 27 éves srác vagyok akit nagyon érdekel az ismerkedés .És ha valamilyen lányt , néha fiút vagy akármilyen embert bejelölök facebookon akkor azok 70 százaléka letilt vagy egyéb módon ignorál . Vajon miért ? Nem írok semmi sértőt sem ! De már elegem van !

Ha meg valaki nem ismerősöm azzal lehetetlen beszélni ,mert spamként veszi a facebook amit irok és meg sem kapja az üzeneteket .



2021. febr. 10. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez miért számtech téma?

Ez inkább szociális probléma. Emberek kategória, vagy Ismerkedés.


--

A gond pedig az, hogy a facebook az nem igazán ismerkedős hely. Itt inkább már csak az olyanokkal leszel ismerős, akit tényleg ismersz is. Tehát az emberek nem akarnak ismerkedni facebookon. És erről amúgy tehet is a közösség egy szűk része (nárcisztikusok, incelek, egyéb cringe és személyiségzavaros emberek). Legtöbb embernek van rossz tapasztalata, és nem kívánnak energiát belefektetni az ilyen netes ismerkedésbe, full random semmiből jövő emberrel meg pláne nem.


Kivétel ez alól a csoportok. Ott lehet nyomatni. Namár ott sem direktbe, de akármilyen témafelvetésből kiindulhat egy beszélgetés.


Ha direktbe akarsz ismerkedni, akkor... társkereső csoportok, facebook társkeresője, vagy tinder.


Ha gémelsz, akkor tematikus csoportokban szintén lehet. Ha túrázol, akkor tematikus csoportokben lehet túrát szervezni, vagy hozzácsapódni csoporthoz. Akármilyen érdeklődésed van, én azon keresztül próbálnám összehozni a társaságot.


Ha buli, akkor elvileg van valami házibuli csoport most, ahol lehet okosságokat csinálni.


Trash szintén jó, ha tudod nyomatni. Okádék kommentek pl.


Amit nem tudok javasolni azok az ilyen „ismerkedj, lájkolj, jelizz” csoportok. Valami hihetetlen okádék emberek gyűjtőhelyei az ilyenek. Proli suttyókkal tele. Ezeket kerüld!

2021. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem lehet sokszor ha nem vagytok ismerősök az engedély kérések vagy kéretlen tartalomba megy sok üzenet. Amiről sokszor nem kapnak értesítést az emberek. Én sem így volt, hogy évekkel vagy hónappal később láttam még üzeneteket.
2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában egyre gyakrabban van az, hogy ha idegennek írok, egyrészt nagyon soká reagál, másrészt pedig szinte 99%-ban lekezelően válaszolnak, pedig csak pl. ajánlottam volna neki egy weboldalt mert látom, hogy közös az érdeklődési körünk vagy hasonló... Leolt aztán még örülhetek is, ha nem tilt le azonnal... Meg volt már több esetben is, hogy vírusnak hitték az üzenetem... Sajnos ez is a fész átka, hogy a sok Messengeres vírus miatt tartózkodóbbak lettek az emberek, legalább is én ezt látom. Aztán meg ha bejelölöd, őket, nem értik, miért jelölgeted...
2021. febr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mert idióták ,semmi roszat sem akarok vele meg ha látja hogy nem vagyok kamu akkor nemértem miért ne irhatna vissza ! Én csak olyat nem jelölök vissza vagy irok vissza neki akin látom hogy mindenféle francia nevű meg olasz fake facebook.
2021. febr. 14. 13:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelmű, azokat meg maga a rendszer nem képes kiszűrni... Őket nyilván elutasítja az ember. Sajnos a fész már nagyon a béka s*gge alatt van, elég sok tekintetben, pedig az elején még egy jó közösségi oldalnak indult...
2021. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!