Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu vagy Linux Mint a jobb...

Ubuntu vagy Linux Mint a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
a debian a jobb azért mert letisztultabb
2021. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
100%
A kettő közt kábé akkora a szakadék, mint a bézs meg a drapp közözött. Két Debian-alapú, de engedékenyebb disztró, nagyjából egykutya. Tegyen köztük igazságot, aki téged személyesen ismer, az talán tudja, hogy számodra mit jelent a „jobb” kifejezés.
2021. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül talán a Mint, de én is a Debian-ra szavazok. Az Ubuntu egy bloatware ....r.
2021. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Linux Mint stabilabb, mint az ubuntu. De, ha igazán stabilt akarsz, akkor Debian, bár én a Debian alapú rendszereket nem szeretem. A ubuntu állandóan hibaüzenetet írt ki, a Linux mintet meg nem tudtam kikapcsolni, nem állt le.
2021. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van Debian alapú Linux Mint is, az LMDE 4 Debbie. (Csak Cinnamon van hozzá, bár, most nem ez a lényeg.)

Ha tetszik a Linux Mint Cinnamonnal, akkor ugyanazt kapod, azzal a különbséggel, hogy - amennyire én tapasztaltam - az LMDE 4 sokkal stabilabb, mint a "normál" Mint.


@4: (Ubuntu alapú) Linux Mint esetén több gépen is tapasztaltam azt, hogy leállítanám, de újra indul (először azt hittem, hogy én klikkeltem félre), s, csak miután újra indult tudom csak tényleg leállítani.

2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"az LMDE 4 sokkal stabilabb"

Pontosabban, eddig még nem sikerült megnyekkentenem, míg Ubuntu és Linux Mint esetében megesett párszor.

2021. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!