Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépek számítógépek...

Milyen gépek számítógépek azok amik már elég komoly kategóriába tartoznak??

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelen milyenek az új számítógépek milyenek amik már komolyabb kategóriába tartoznak és mennyibe kerül nem kellene játékra csak milyenek valaki linkelen nekem egy párat??
2021. febr. 15. 09:35
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
[link] aha érte de ez mire szólgál a számítógépben miért ilyen horibis az ára??? kérlek elmondanád??
2021. febr. 15. 10:23
 12/44 anonim ***** válasza:
Ez a videokártya, a képet adja, de elárulhatnád, hogy mire szeretnéd használni. Valamelyik válaszoló írt egy konfigot, azt megnézted? Annál föntebb akarsz menni?
2021. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
a képet adja??? mármint a monitoron a képet? bocsi de nem nagyon értek hozzá hát mire szeretném internet gyorsaság mindenre gondolom ez olyanra van amihez van játék mármint játékra??
2021. febr. 15. 10:38
 14/44 anonim ***** válasza:
Igen, a képet adja, hogy megjelenjen valami a monitorodon. De ha ennyire nem értesz hozzá, akkor lehet, hogy tényleg jobb lenne, ha előre összerakott gépet vennél.
2021. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
[link] nekem milyen gépem van szerinted vagy itt kel megnézni?? léygszi tudnál segíteni!!
2021. febr. 15. 10:46
 16/44 anonim ***** válasza:

Előszöris: windows 7-ed van

Másodszor: a géped nagyon elavult, nagyon régi alkatrészekből áll, itt az ideje, hogy újat vegyél.

De szerintem nem lesz szükséged komolyabb alkatrészekre a régi géped alapján alapján. Egy netezős, home office-os gépet a pcx-nél összeszereléssel 100 000-ből ki tudsz hozni. Ha ez megfelel, akkor írj vissza és összeállítok neked egy gépet, amit a pcx-nél összeszerelnek és neked csak ki kell fizetned.

2021. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon rendes vagy hogy váaszoltál a kérdésemre ,de ha én egy újjab gépet szeretnék venni akkor mi a teendő??? ugye szlovákiában lakom belinkelek eggyet szerinted milyen ez??? [link]
2021. febr. 15. 11:02
 18/44 anonim ***** válasza:

"de ha én egy újjab gépet szeretnék venni akkor mi a teendő"

Előszöris az, hogy felméred az igényeidet, hogy mire szeretnéd a gépet használni, mennyi pénzt fordítasz rá.

Tehát: írd le világosan, hogy mire szeretnéd használni a gépet és abban a kategóriában én összeállítók neked egy gépet, amit meg tudsz rendelni. A pcx-ben összerakják és kiszállítják neked szlovákiába.

Tehát mint írtam, írd le, hogy mire szeretnéd használni.

2021. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
értem én de az milyen amit belinkeltem??
2021. febr. 15. 11:12
 20/44 A kérdező kommentje:
Hát olyan gépet szeretnék ami nagyon profi grafikát ad és nagyon gyors gyorsan bekapcsol halka nagyon nagy tárhely van benne talán játékra nem is nagyon kellene bár azt nem tudom !! De azért játékokat is levinné!! na milyen lenne az??? legujabb windows és amit még lehet ez milyen lenne???
2021. febr. 15. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!