Mi lehet a ludas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A helyzet a következő: a mai nap folyamán háromszor leállt a gépem magától, teljesen random. Kettőször akkor amikor nem csináltam rajta semmit. Az alvás, kikapcsolás teljesen ki van kapcsolva a windowsban szóval az kilőve. Az alaplapi led sem világít, hiába van bekapcsolva a táp. Megpróbáltam másik alaplapot, ugyanazzal a táppal, az sem reagált. A másik gépben lévő táppal viszont be tudtam indítani a gépem, szóval esélyes hogy a táp a problémás, viszont érdekes, mert lemértem minden ágát, és kiadja a feszültséget mindenhol. Esetleg van valakinek valami ötlete mit tudnék megpróbálni még?


A gépem specifikációi:


Core 2 quad q6700

Kingmax 6GB DDR2

Gigabyte GTX 960 oc 2GB

Asus P5B

Samsung 250GB HDD

Kingston 480GB SSD


És a táp amiről szó van egy FSP Hyper 600 watt (kb másfél éves)



2021. febr. 16. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A táp többet ér mint az egész gép! Biztos nem inkább egy Akyga táp? :P
2021. febr. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na hát pont ezaz, én is ezért vagyok ki rajta, ráadásul mint amit írtam, másfél éves a cucc. Én is úgy tudom, hogy nem alja minőség, csak akkor nemtudom miért pont az adta meg magát 🤔
2021. febr. 16. 12:26
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ettol meg megadhassa magat

kimerted terhelve? Mert uresen mindegy


azert a 960 nem olcsobb mint a hyper es az talan nem a gep resze?


garis nem ha 1,5 eves

garizod es kesz ha jo lesz jo ha megsem (mert csak raulnek es visszadobjak hogy "jo") akkor is kell egy masik tap vagy szakival javitatnod kell vagy a geped, lehet gond valamivel, alaplap... vagy mas is


de mivel masik lappal se ment tap az eselyes


azert a hyper alja kategorias attol meg hogy ajanlhato, hasznalhato, ha amugy (amikor) jol mukodik

2021. febr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!