Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hálózati Oprendszerek - Linux...

Esztipeti15 kérdése:

Hálózati Oprendszerek - Linux tárgyamhoz keresek segítséget? Aki ért hozzá írjon, mert most kezdődott a félév és szükségem volna egy segítőre.

Figyelt kérdés
Ha értesz a Linux (Debian) rendszerekhez írj privátba. Most kezdődi ka félévem és csak levelezős kurzust indítottak, tehát önállóan kell feldolgoznunk a tananyagot. Online formában. Csomó segítő anyagot kaptunk de számomra aki még nem foglalkozott vele elég bonyolult.

#linux #Debian #virtuális gép #háloózati oprendszerek
2021. febr. 17. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, milyen szint az, ami Neked kéne, és tudom, az oktatásban szeretnek rámenni a Linux azon részeire, amiket amúgy lehet, hogy életében nem fog használni az ember... de ami engem illet, 2 éve otthon is, meg munkahelyen is Linuxot használok, meg majdnem 10 éve üzemeltetek Linux alapon helyi fájlszervert, webszervert, SSH-szervert, szóval valamicskét azért konyítok a dologhoz. Egész biztos, hogy tudnának olyat kérdezni, amin elhasalnék, már csak azért is, mert Linux környezetben sok olyan dolog van, amit több módon meg lehet oldani, és ugye sok helyen nem jó az, ha megoldasz valamit, hanem úgy kell megoldani, ahogy ők kigondolták... na mindegy is, ezen nem húzom fel magam. :)

Ha tudok, szívesen segítek!

2021. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!