Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új laptopot (Acer...

Toomyre_0210 kérdése:

Vettem egy új laptopot (Acer Aspire 5) és az fn billenytű nem csinál semmit, helyette az alt működik. Hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy pl. amikor lenyomom az fn billentyűt és az F4-et (fényerő növelése) az nem csinál semmit, de ha az alt billentyűvel csinálom, akkor növeli a fényerőt (pedig az alt + F4-nek más funkciója lenne). Ugyan így van a többinél is pl. a hang szabályozásánál is. Mikor a lenyomom az fn-t és az F10-et (hangerő csökkentése) arra nem reagál semmit, de ha alt F10-et nyomok akkor csökken a hangerő. Hol lehet ezt beállítani/átállítani, hogy úgy funkcionáljanak a billentyűk ahogy kellene?

Előre is köszönöm.



#Acer #Aspire #alt #Acer Aspire 5 #Számítástechnikai beállítások
2021. febr. 25. 09:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!