Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik az egér...

Miért nem működik az egér lapozó kereke?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra. Kipróbáltam másik gépnél de ugyanúgy ugrált amikor görgettem lefelé vagy fölfelé (pl Chrome). Gamer egér és pont ezért nem nagyon szeretném kidobni. Valami ötlet? Válaszokat előre is köszönöm

2021. febr. 25. 11:19
 1/5 anonim válasza:
77%
Hát sok mindentől nem működhet. Lehet az gyári hibás, ilyenkor ha van rá garancia vidd vissza és kicserélik. Ha megfelelően széttudod szedni (de tényleg csak akkor), nézd meg belülről, hátha beleakadt valami hajszál, vagy ilyesmi.
2021. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%

Szia :)

Egy két dolog: a hivatalosabb neve görgő, először nem értettem, mire gondol. Másodszor, ami gamer, nem biztos, hogy jó. Főleg, hogy egy 1000 Ft-os egérre is rámondhatják, hogy gamer, meg egy 50 000 FT-os egérre is rámondják, hogy gamer :)

Ha van garid, élj vele, ha nem, nézd meg, nem-e van kiugorva a helyéről, vagy beakadva, bármi.

2021. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:

Ha a görgőn lévő szenzor optikai, akkor lehet hogy szösz került bele.

Szétszeded és megnézed a görgő belső részét. Ha ilyen:

[link]

és szöszös az a recés rész, takarítsd meg.


Ha ilyen (4-essel jelölt rész):

[link]


Akkor mechanikus az encoder, ezt cserélni kell. Próbálhatod tisztítani de ált. nem hosszútávú a javulás.

2021. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😁
2021. febr. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!