Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jók ezek a java...

Mennyire jók ezek a java tanfolyamok?

Figyelt kérdés

Javítsatok ki lehet hülyeség, de java programozást nem egyetemen tanítják? Rosszul tudom?

Néztem googlebe java tanfolyamokat, több is van, különböző hosszúságúak, láttam olyat ami 4 hét és azt írják az alapokat megtanítják és 20000 Ft, és azt írták hogy nem okj bizonyítványt adnak, hanem oklevelet. de van olyan tanfolyam is ami 1 éves, az jóval drágább viszont azt írták hogy a megtanult program nyelvvel segítenek munkát találni. Meg hogy "A kurzust nulla kezdőtudással is bátran elkezdheted. Nincs szükséged sem előzetes programozási, sem nyelvismeretre." Ez így jól hangzik. Na meg egy ilyen tanfolyamhoz kell érettségi?

Az ilyen munkahelyek ahol programozni kell, nem követelik meg a diplomát? Vagyis elég egy ilyen tanfolyamról szerzett papír?


2021. febr. 27. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van mögötte tudás, akkor mindegy, milyen papírod van vagy van-e egyáltalán. A gyorstalpalókkal általában az a baj, hogy nincs mögötte tudás.
2021. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!