Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagyhat le a laptop?

Mitől fagyhat le a laptop?

Figyelt kérdés

A laptop teljesen új Lenovo. Mindig MS Teams értekezlet közben fagy le, ekkor is mindig ugyanazzal a személlyel való értekezlet közben. Csak az újraindítás oldja meg (bekapcsoló gomb hosszú megnyomása) Ez valami szoftveres hiba vagy inkább hardver?


Ha kéne még valami infó, akkor szóljatok és írok.



2021. márc. 2. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

hidegtől


azaz kéne infó. minden infó

2021. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miket küldjek el?
2021. márc. 2. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdve a laptopod típusától és az operációs rendszeredtől. Driverek telepítve vannak? Csak lefagy, vagy hibaüzenettel fagy le?
2021. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lenovo ideapad 3 15ada05

nem hibaüzenettel, csk úgy egyik pillanatról a másikra, minden driver telepítve van win10 home az operációs rendszer

Előtelepített volt a gép. Kb. 2 hónapos

2021. márc. 2. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Új a probléma, vagy azóta csinálja, mióta megvetted?
2021. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy pár hete kezdődött, de amikor megvettem, akkor még nem voltam ilyen gyakran videóhívásokban. Tehát nem tudom, hogy akkor csinálta volna-e.
2021. márc. 3. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ctrl+Alt+Del kombináció sem működik? Ez a bekapcsoló gomb hosszú megnyomása nem tesz jót.

-Csinálj egy rendszer-visszaállítást ha be van kapcsolva elsőre.

-Tipp: Távolítsd el és telepítsd újra MS Teams-t, csak a jelszavaid írd fel.

-Telepítsd újra a gépet.

2021. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teams és rosszabb esetben Windows újratelepítést ajánlok én is, de egyébként ha úgyse jó, akkor a Teamsen belül a GPU hardvergyorsítás kikapcsolásával is meg lehet próbálkozni, vannak esetek, ahol úgy vagy kevesebbszer fagyott ki, vagy egyáltalán nem.
2021. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!