Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen lifehackeket tudtok az...

Milyen lifehackeket tudtok az informatikával, számítógépekkel, mobiltelefonokkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan dolgokra, amelyek megkönnyítik a mindennapi életünket, jogi/technikai kiskapukat egyes termékeket, szolgáltatásokat illetően stb.

Pl.: Netflix megszerzése olcsóbban VPN segítségével, Google Image Search, csajozás AI segítségével, minden ilyesmi.


2021. márc. 3. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Lifehack... milyen jó szó a közönséges csalásra. És még menőnek is hangzik.
2021. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, de lifehack nemcsak illegális lehet, ahogy ezt láthatod az említett példákban (kettőben).
2021. márc. 3. 15:33
 3/13 Alex Fly ***** válasza:

Olyasmire gondolsz, hogy pl. hogyan lehet legális temékkulcs nélkül is legálisan aktivált Windowsod? Esetleg hogyan tudod saját tulajdonba venni a TPM-et, ha nem ismered az ownerpasswordot? Vagy hogy a jelszó ismerete nélkül hogyan szerezheted meg a BIOS adminjogokat?

Mert erre megvannak a módszerek...még akkor is, ha a gyártó szerint lehetetlen...

2021. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Például igen, de akár sokkal laikusabb, hétköznapibb dolgokra is gondoltam. Ugye fent említettem a Google Image Search funkcióját, amiről sokáig én sem tudtam. Bármi, ami megkönnyítheti az emberek mindennapjait.

2021. márc. 3. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Lifehack és a programozó szíve= defibrillátor. :D Nos, kérdező én azt mondom, autohotkey, process lasso, és process hacker nightly. Ezekkel, lehet a priorítás-t állítani, a process lasso automatikusan indítja az alkalmazásokat, amúgy az mklink is egy hasznos dolog. Ha érdekel, és windows-t használsz, simán megoldhatjuk.
2021. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5

Haha :D CSGO jatekos voltam, ismerem az AHK-t. :P

Ilyenekre gondoltam, johetnek meg!

2021. márc. 3. 18:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy nem konkretan nekem szuksegesek ezek a lifehackek, csak probaltam egy olyan tarsalgast inditani, mint ami a redditen van ezzel kapcsolatosan. De itt inkabb lesavazzak az embert, hogy illegalis dolgokrol van szo. :D
2021. márc. 3. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Áh :D Az a jó kis, egérmozgatós script, amivel középre lősz mindig. Nos, ha ilyenek jöhetnek még, google image search helyett, Yandex image search-ot mondanám, figyelj, csináld azt, hogy lefényképezed magad és yandex image search-be rákeresel a képre, olyan hasonló embereket fog kidobni, hogy az eszméletlen :D
2021. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaja, recoil reduction, meg bunnyhop scriptek :D Egyeduli biztonsagos cheatek.


A yandexet ismerem, az az orosz google, nem? Amugy ez a google funkciojaval is megoldhato. Illetve van egy konkretan erre specializalodott weboldal, de a nevet nem tudom megmondani, mert regen hasznaltad. Bar ott csak azok kozott tud osszehasonlitast vegezni, akik feltoltottek az arckepuket.

2021. márc. 3. 18:49
 10/13 A kérdező kommentje:
De amugy koszi, az arckepemet nem toltom fel sem google, sem yandex bacsinak. :D
2021. márc. 3. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!