Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tud elbarmolni egy nem...

Mit tud elbarmolni egy nem hozzáértő egy gépen ami 2 hete lett összerakva ráadásul ssd van a rendszer alatt ami villám gyors és azt mondja belassult a gépe?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha belassult a gép, akkor vagy rakott rá 1-nél több vírusirtót, esetleg a gép túl gyenge a vírusirtóhoz, (Ha mondasz processzor-t, megnézem) Más dolog pedig, vagy a regedit-et találta meg, elindította admin-ként, vagy NT/Authority/System-ként, vagy beszerzett néhány vírust internetről, és az.
2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Beállítást nem igazán, inkább minden hülyeséget letöltögetni és futtatni. A bányászprogramok örömmel terhelik a processzort, az automatikusan - de teljesen feleslegesen - induló programok meg a RAM-ot.
2021. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ez a hatalmas 2 hetes lassulás miben nyilvánul meg? Ez most nagyon trendi, hogy mindenkinek belassul a gépe. Én évek óta használom ugyanazt a win 10-et, de most is olyan gyors, mint újkorában.

Vagy úgy tele rakta 2 hét alatt vírussal, hogy a windows ki se látszik belőle.

2021. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1/


Intel i3 10100F,16gb ram ssd ilyesmi.

2021. márc. 3. 20:46
 5/13 A kérdező kommentje:

2/


Pedig mindent belőttem neki,böngészőbe reklám blokkolót,akkor kilőttem a feleslegesen induló programokat meg ilyesmi.Nálam villám gyors volt míg itt volt meg nála is egy darabig...

2021. márc. 3. 20:47
 6/13 A kérdező kommentje:

3/


A böngészést magyarázta pl,hogy az időkép csak ötödjére tölt be meg valamit magyarázott,hogy néha nem tölt be de gyanítom a böngésző van fent három a biztonság kedvéért,mondtam neki próbálja a többi,azt mondja de biztos azok is ilyenek lesznek.Mint mikor a múltkor gépre kötöttük a monitort és az akkori videokártya dvi portja szar volt és fura színek jelentek meg a monitoron azt mondja ez biztos a monitor lesz,de ezt úgy,hogy nem is ért hozzá :D Természetesen más csatlakozáson jól működött minden.

2021. márc. 3. 20:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

úgy kérdezel itt, hogy te is csak távírányítással tapogatózol a júzernél? találgassunk mi úgy, hogy te is csak találgatsz? (mert pl egy feladatkezelő megtekintése lehet nem lenne teljesen haszontalan)


Wow, irigylem az optimizmusod ;)

2021. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyébként meg távirányítással még a 84 éves nagyanyámmal is sikerült felrakatnom a teamviewer-t és onnanól meg...
2021. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatja ezt, pláne ha analfabéta a gépekhez. Kérdezz rá, hogy mit csinált mielőtt belassult.
2021. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8/


Nála még az is nehezen megy :D

2021. márc. 3. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!