Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom egyesíteni a...

Miért nem tudom egyesíteni a két partíciót a Laptopomon?

Figyelt kérdés
Jelenleg a gépemen van egy parcella amin minden rajta van, és egy amin nincs semmi. Amikor a kezelőben vagyok, szürkével van írva, hogy "kötet kiterjesztése", ezért nem tudok rámenni. Mit tegyek?

2021. márc. 3. 21:32
 1/6 Argloss ***** válasza:
100%
Ki kell törölni az üres partíciót és akkor ki tudod terjeszteni a másikat.
2021. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem megy.
2021. márc. 3. 22:01
 3/6 Argloss ***** válasza:
100%

Csak "balról jobbra" lehet kiterjeszteni a Windows beépített lemezkezelőjével, szóval ha az 1 partíciót törlöd, akkor a másodikat nem tudod kiterjeszteni az elsőre.

Ilyen esetben át kell pakolni a cuccokat az első partícióra és törölni a másodikat, aztán kiterjeszteni az elsőt.

2021. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az 1 partíció a C vagy nincs a névnek hozzá közé?
2021. márc. 3. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mutatnád a lemezkezelőt..

1 kép többet mond 1000 szónál..

2021. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A paragon partition manager használtam és nagyon jó volt. Köszönöm mindenkinek aki írt.😘
2021. márc. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!