Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-on a tartalom bejelent...

Youtube-on a tartalom bejelentése anonim?

Figyelt kérdés
Ha jelentek egy tartalmat spam/félrevezető kategóriábam az mennyire anonim? Akit jelentek, az megtudhatja, hogy én jelentettem? Vagy pl. a youtube látja, hogy én jelentettem?

2021. márc. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"Akit jelentek, az megtudhatja, hogy én jelentettem?"

Nem, mivel a Youtube adatvédelmi okokból nem adja ki a jelentett félnek a jelentő adatait.


"Vagy pl. a youtube látja, hogy én jelentettem?"

Igen, mivel Google-fiók kell a bejelentéshez (persze lehet "hamis" fiókot létrehozni eldobható e-mail címről és telefonszámról küldve...).

2021. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A google (a youtube üzemeltetője) tudja hogy ki vagy, akit jelentettél az viszont nem.
2021. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És, ha a youtube úgy ítéli meg, hogy jogtalanul jelentettem, akkor lehetnek kellemetlen következmények, szankciók az irányomban?
2021. márc. 5. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktak retorzióval élni hibás jelentésekért, de ha visszaélést tapasztalnak akkor megvonják a hozzáférésed a fiókodhoz.
2021. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sokszor feleslegesen jelentesz, akkor valószínűleg letiltanak, de ha tényleg kifogásolható tartalmat jelentesz amit ők végül úgy ítélnek hogy maradhat, abból semmi bajod nem lehet.

Csak ha valaki visszaél a jelentés jogával, akkor annak letiltják a fiókját, de szerintem te nem ezt tervezed.

2021. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat! Nem tervezek visszaélni ezen jogommal, csupán unom a sok clickbait-es, hazug, hatásvadász, félrevezető, igénytelen, teljesítmény nélküli tartalmat. Egy videónál pedig kiborult a bili, aztán nem bírtam már magammal.
2021. márc. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!