Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki meg mondaná hogy...

Valaki meg mondaná hogy honnan lehet MTA szervert bérelni? Normális oldal kéne! Meg ha valaki szeretne akkor segíthet fejleszteni!

Figyelt kérdés

Valaki meg mondaná hogy honnan lehet MTA szervert bérelni? Normális oldal kéne!

Meg ha valaki szeretne akkor segíthet fejleszteni!


2021. márc. 8. 18:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Tudtommal egy proframmal kell késziteni. De ha azt akarod, hogy jól fusson kell hozzá venned egy szerver gépet is.
2021. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
clans.hu
2021. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sunwell
2021. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem valami egyedi szerverrel akarsz előrukkolni, nem a kétmilliomodik letöltött modú szervert akarod megnyitni.

Azért kár is kidobni a pénzed, inkább költsd olyanra akkor, ami megéri. Mert az nem fogja.

Vagyis kinek mi... lehet, hogy neked épp megéri futtatni, fizetgetni egy üres szervert.

2021. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyedi szerver jó lenne

Csak nem nagyon értek hozzá

2021. márc. 8. 22:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem ne bérelj még szervert. :)

Localhoston kezdd el tanulni a scriptelést. Majd amikor már elértél egy egész jó tudást, kezdj el összerakni egy egyedi modot. Ha az megvan, bérelj szervert, rakd fel, nyisd meg.

Irtó jó móka megtanulni 0-ról elkészíteni dolgokat, és nem is lehetetlen egyedül. Nekem is sikerült, egy fillérembe sem került. ;)

Vagy... ott van a zsebbenyúlósabb megoldás, fizetsz egy fejlesztőnek, hogy rakjon össze neked egy egyedi modot cakompakk 0-ról.

Máskülönben halott a dolog, nincs értelme. Nincs már igény letöltött modos szerverekre, mert tele van vele a padlás. Csak szidni fognak téged, és szétszedni járnak fel a szervert, nem normálisan játszani.

2021. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neked van szervered?

Esetleg tudnál segiteni? Fontos lenne

Kiralydanipcc#7474 a nevem discordon

De ha kel elkezdem egyedül!

2021. márc. 8. 23:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Van szerverem, igen. Már lassan 4 éve, egyedi moddal.

Mivel időhiányban szenvedek, így sajnos nem tudok komolyabban segíteni, viszont érdemes felnézned MTA Wikire, ott rengeteg segítséget találsz a függvényekkel, ilyesmikkel kapcsolatban. Ha elakadsz a kódolásban, akkor felmehetsz az MTA fórumra, hogy segítséget kérj a továbbiakról.

Ehhez persze kell egy kis angol tudás, de célravezető.

Sok sikert. :)

2021. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó neked

Hátha össze tudok hozni egy szervert

Köszi a biztatást

2021. márc. 8. 23:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem jobb nekem, mint bárki másnak, aki még tud lua nyelvben scriptelni.

Ugyanúgy kezdtem, mint mindenki. A semmiből.

Segítségem sajnos nekem sem volt, így saját kútfőből kellett megtanulnom a dolgokat.

Megérte? Igen.

Így erre biztatok mindenkit, ahelyett, hogy leszedjen egy Externalt, vagy Socialt, felrakja a szerverére és jóidő...

2021. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!