Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani, hogy...

Hol tudom beállítani, hogy Facebook két faktoros hitelesítéses belépés esetén akkor is küldjön kódot a telefonomra, ha a saját gépemen, a megszokott böngészőmből akarok belépni?

Figyelt kérdés

Még régen beállítottam, hogy megbízható a böngésző, ne kérjen kódot, de sajnos már nem érzem így, félő, hogy fel akarják törni mindenem...


Hol lehet ezt kikapcsolni?


Köszönöm!



2021. márc. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Töröld az oldalhoz tartozó sütiket, akkor elveszti a beállítást ami az automatikus bejelentkeztetéshez kötődik. A böngésződ beállításaiban külön listára is rakhatod az oldalt, hogy sose mentse a sütijeit, ezzel kényszerítve hogy minden egyes alkalommal kiléptessen és hitelesíteni kelljen magad.


(amúgy paranoid vagy, az a beállítás csak a te böngésződre és gépedre vonatkozik, ha ahhoz más nem fér hozzá - tehát nem tud elé leülni és a böngészőből megnyitni - akkor az oldaladra sem tud belépni)

2021. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De le tud elé ülni :(

2021. márc. 9. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az nem feltörés, hiszen szabad hozzáférés van a belépett fiókba.

Közös használatú gépen mindig opció és ajánlott a külön felhasználói fiók használata. Akkor nem lát rá egyik a másik tevékenységére, nem keverednek össze az adatok, nem kell ki-bejelentkezni a fiókokba, és a fiókodat jelszavas belépésre állítva a magánéleted is megmarad.

2021. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!