Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kényelmes, jó mikrofonnal...

Kényelmes, jó mikrofonnal rendelkező headsetet tudtok max 20-25 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Van, hogy 10 órát ülök egyetemi órákon és hallani és beszélni is kell, szóval nagyon fontos lenne, hogy kényelmes legyen, ne nyomja a fülem, és hogy a mikrofonja jó legyen. A mostanim mikrofonja olyan, hogy ha zenét hallgatok de hallkan akkor azt érzékeli és a többiek, akikkel beszélek, is hallják, de néha meg mikor mondok viszonylag hangosan valamit azt meg nem érzékeli vagy levágja a végét. Ha van olcsóbban is jó minőségű az nem baj, de nagyon max 25 ezret adnék érte.

(Játszani is elég sokat szoktam.)



2021. márc. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hyperx cloud szériában nézz szét. nekem cloud 2 van amazonról, de ennek most magasabb az ára mint eddig volt.
2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem razer kraken van, nem tudom, hogy most mennyibe megy, de én akciósan 18-ért vettem.
2021. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen fület körülölelő kell, és nem valami agybadugós, akkor ja, Cloud. A Razer egy minőségtelen fos hozzá képest, a Steelseries meg dupla áron sem kínál olyan hangminőséget.


A Sennheiserek jók, de a legolcsóbb sem jön ki 25ből. Az többiről nem tudok nyilatkozni, de szerintem nem lehetnek azok sem túl acélosak. Alapvetően a gamer fülesek vackok, azok szoktak jók lenni, amiket nem a tudatlan 16éves vérpistiknek akarnak eladni, és valójában egy rendes fülesre alapoznak (Cloud = Takstar pro80), Sennheiser meg alapvetően tudja mit csinál.

2021. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!