Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook Messenger hiba?

Facebook Messenger hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban jelzett a telefonom, hogy valaki írt Messengeren, de abban a pillanatban el is tűnt az értesítés. Megnyitottam az alkalmazást, de sehol nem volt az a bizonyos üzenet, sőt az illetővel már egy hónapja nem is volt üzenetváltásunk.

Arra gondoltam, hogy talán visszavonta az üzenetet, de azt jelezné minden esetben.

Talán valami hiba lehetett épp? Előfordulhat persze, de azért mégis érdekel a véleményetek. Volt már valakinek hasonló? Kíváncsi vagyok.

Előre is köszi a válaszokat!



2021. márc. 19. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az illetőt, hogy írt-e valamit?
2021. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos!
2021. márc. 19. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet sima messenger bug is. Nekem is dob be olyanokat, amik már régiek, mintha nem láttam volna és akkor jön az értesítés, meg néha el is tűnik. Legjobb, ha tőle kérdezed.
2021. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!