Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a meglévő faceboo...

Hogyan tudom a meglévő facebook fiókomban le cserélni az email címemet?

Figyelt kérdés
El felejtettem a facebook jelszavamat, viszont az ottani emailomat 10 eve nem hasznaltam igy azt a jelszavamat sem tudom már. És fizetősé is tették azt az emait. Emiatt szeretném le cserélni facebookon, hogy oda kuldjék az uj jelszót. Ne kelljen új facebook fiókot nyitni. Van erre megoldas?

2021. márc. 24. 18:27
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
A profilod beállításaiban megtalálod.
2021. márc. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem meg valósítható, mivel ugy engedi be irni az uj @cimet hogy keri a jelszót megerősítésképp, amit persze nem tudok.
2021. márc. 30. 13:55
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Ja kérem, ez alap. Ha mindenféle azonosítás nélkül átírhatnád, akkor meg az lenne a bajod, hogy az első jöttment simán kizárhat a fiókodból...
2021. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!