Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A jófogás miért kéri az ip...

Kata kata kérdése:

A jófogás miért kéri az ip címem? Ez a szöveg jelenik meg ha meg akarom nyitni az oldalukat : "Amennyiben ezt az üzenetet látod, kérjük küldd el az IP címed az ugyfelszolgalat@jofogas.hu email címre."

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki van tiltva a rendszerből az az IP, amivel el akarod érni az oldalt. Ha más kitiltott személy címét osztották ki neked, akkor nem fogod tudni a szolgáltatást használni, amíg nem írsz nekik, hogy vegyék ki a tiltólistából.

Ha gyakran változik az IP-d, akkor várj egy következő újracsatlakozásra, és valószínűleg másik IP-t fog kapni, amivel már működik az oldal. Ha olyan hálózatban vagy, ahol ez nem megoldható, akkor csak az ügyfélszolgálat segítségével fogod tudni használni az oldalt.

2021. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 25. 16:23
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen gondom van. Sikerült megoldani a problémát? Ha igen hogyan?
2021. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam a megadott email címre.Amire még a mai napig sem válaszoltak.Másnapra változott az ip címem evvel már betudtam lépni az oldalukra.
2021. márc. 28. 13:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Végre megválaszolták a kérdésemet"jófogás"??

Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy Társaságunk olyan technikákat alkalmaz, amelyek az oldal visszaélésszerű használatát hivatottak kiszűrni, azonban technológiai sajátosság miatt előfordulhatnak olyan esetek, amikor olyan Felhasználókat is kiszűr a rendszer, akik rendeltetésszerűen használnák az oldalt. Ezeket az eseteket egyedileg tudjuk kezelni, ilyenkor a beazonosításhoz az IP cím szükséges.


A következő linkre www.google.com/search?q=what+is+my+ip kattintva megjelenik egy olyan felület, ahol a találati lista első helyén szereplő internetes oldalon megtudhatja az IP címét. Az IP címet válaszlevélben küldheti el részünkre.

2021. márc. 31. 19:25
 6/6 anc ***** válasza:
Meglepő, hogy a jófogás ügyfélszolgálata bármire is reagált, haha. :D Furcsa egy "technológiai sajátosság", szerintem inkább valami hiba. :D Viszont akkor legalább tényleg ők állnak a dolog mögött.
2021. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!