Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépet vagy laptopot...

Számítógépet vagy laptopot használtok?

Figyelt kérdés
Ha mindkettőt, melyiket szeretitek jobban?

2021. ápr. 2. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Asztali gép
Laptop
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Következő kérdés: autót vagy gépkocsit használtok?
2021. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A laptop is számítógép, azonban nem minden számítógép laptop!!
2021. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
PC + okosteló.
2021. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 2019-ben váltottam végleg laptopra PC-ről.

És nem bántam meg, mert már régebben is terveztem, csak akkor a laptopom egy rakás sz@r volt, és mivel 2019-ben laptopot váltottam, ezért a PC-n lévő adatokat is átcuccoltam a laptopra, és a PC azóta sincs használva.

Gondolkodom az eladásán, de még alszok rá párat, mert ne adj isten valami baja lesz a laptopnak, akkor az a PC némi ráncfelvarrást követően másodlagos gépnek megfelelne.

2021. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg asztali gépet használok és elsődleges gépnek nem is tudnék elképzelni laptopot(másodlagosnak meg nincs rá pénzem:D). Volt több próbálkozásom is laptopra, de nekem valahogy nem jött be. A kis kijelző, a -nekem- borzalmasan kényelmetlen klaviatúra, az, hogy lefelé kell néznem, az, hogy kevés gépen van tp és még kevesebben használható(a tapipad meg eww), az, hogy vagy azon izgulok, hogy mikor merülök le, vagy egy kábel lóg valahol.. nekem sajnos több a negatívum, mint pozitívum.
2021. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jelenleg laptop, de nemsokéra leváltom pc-re. egyetem miatt vettem ezt a lapost, de már lassan 5 éves lesz
2021. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Asztali gép. Olcsóbb és jobb teljesítményű.
2021. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mobilitás szempontjából laptop, de teljesítményt tekintva PC.
2021. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
Általában az asztali gépet használom, azon van minden adat és szoftver. A lapost akkor, ha megyek valahova és vinnem kell gépet vagy a desktop gép foglalt.
2021. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
PC. Jelenlegi helyzetben biztosan nem adnék ki egy laptopra 150-200 ezreket, amik gyengébbek anyám 8 éves, i3-as Acerénél. Megértem, hogy profit, de ez azért mindennek a teteje. Na, mindegy. Ha újból lehet majd egyetemre menni, a gépet is viszem magammal, vagy elkérem anyu Acerét. :D
2021. ápr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!