Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zárolták a facebook fiókomat,...

Zárolták a facebook fiókomat, hová fordulhatok? Hogyan erősítem meg, hogy ez az én fiókom? Köszi előre is!

Figyelt kérdés

Ezt írta ki a rendszer:


"Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókodnál. Ez azt jelentheti, hogy valaki tudomásod nélkül használta esetleg a fiókodat."


- Pedig a lófa&zt,csak elfelejtettem a jelszavamat, erre zárolt...

A súgó az alábbiakat írja, de nem enged semmit csinálni:


"Hogyan tudok visszajutni a Facebookra?

Segítünk visszajutni a fiókodba, majd ellenőrizni, hogy nem történt rajta módosítás. Nem kell máshol segítséget keresned. Most egyből végigkísérünk néhány lépésen, amelyek segítségével elvégezheted ezt.


Erősítsd meg, hogy ez a te fiókod." - Hogy a tökömbe erősítsem meg?



"Mivel valaki más hozzáférhetett, mielőtt továbblépnénk, meg kell erősítenünk, hogy te vagy ennek a fióknak a gazdája.

A bejelentkezési adataid biztonságossá tétele.

Segítünk biztonságossá tenni a fiókod fontos adatait, valamint új jelszót létrehozni, hogy be tudj jelentkezni a fiókodba.

A fiókod zárolása megszűnik."


2021. ápr. 3. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

A legjobb, ha elfelejted az egész f*szbukot.


Majd kérni fogja a személyidet, de ha fel is töltöd (én biztosan nem tenném) az sem garantálja, hogy valaha visszakapod a profilt.


Aztán csinálhatsz újat, de arra sincs garancia, hogy azt nem fogják előbb-utóbb letiltani.


Az egész facebook úgy ahogy van egy undorító, megbízhatatlan fostalicska, tele hibával és biztonsági problémákkal

2021. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!