Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5 inditási hiba. "0xc00000...

GTA 5 inditási hiba. "0xc000007b" Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eredeti GTA 5-öm van és egyszer már végig játszottam a gépemen de sajnos újra kellett telepítenem és rengeteg videót néztem róla hogy oldjam meg sőt még olvastam is utána itt de egyik sem segített valamint baráti segítséget is kértem de még így sem tudtam megcsinálni. Valaki akinek volt ehhez hasonló problémája tudna segíteni?

2021. ápr. 4. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű a szokásos Visual C++ hiány, driverek és a windows gonolom naprakész, ha nem, azokat is frissítsd.
2021. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bblcaptain0101 válasza:
Szia! sikerült megoldani? ha nem írj nyugodtan ide. Privátban is jó lenne, de ha valaki másnak van ilyesmi gondja meg tudja majd oldani :)
2021. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!