Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Wikipédia mitől nem elérhető...

A Wikipédia mitől nem elérhető oldal nálam? Mi a baj? Tegnap se tudtam megnyitni, meg ma se.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, csak érdeklődnék.

2021. ápr. 4. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nálam bejön.


hu.wikipedia.org

2021. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem. Tegnap uncsitesóm telefonján se jött be; az én laptopomon meg most sem . A többi dolog működik. Azóta nem tudom, neki bejön-e; de tehát nála is az volt tegnap, hogy minden más bejött, kivéve a Wiki.

11 éves Asus laptop Windows7 32 Bit --arra gondolok,hogy lehet, hogy a gép teljesítményét nem találja elég jónak, mivel régi?

Nincs letiltva a böngészőmben az oldal (amúgy Opera)

Az internetünk valami upc-vodafone. Jól működik.

Most rámentem Avast böngészőről, az se akarja behozni a Wikipédiát. Ha fizetőssé tették volna; akkoris legalább annyit látnom kellene belőle, hogy hogyan tudom én is befizetni, de tehát egyáltalán semmit nem hoz be belőle.

Avastnál is ez van:

"A webhely nem érhető elA(z) hu.wikipedia.org túl hosszú ideje nem válaszol."


Tehát semmit nem hajlandó ebből betölteni, a többi weboldal bejön, nem gyerekzáras laptop, én szoktam csak használni, 28 éves vagyok.


Ilyet tud

"A webhely nem érhető el

A(z) hu.wikipedia.org túl hosszú ideje nem válaszol."

2021. ápr. 5. 13:40
 3/20 A kérdező kommentje:

Régi: Magyarország, vagy Közép-Magyarország, ha számít.

Amúgy köszönöm a választ; aki írt.


Aki tud, kérem, még írjon.


Eddigi kommentre ment a zöld.

2021. ápr. 5. 13:41
 4/20 A kérdező kommentje:
*mármint régió
2021. ápr. 5. 13:42
 5/20 A kérdező kommentje:
Vírusirtást tegnap csináltam nod32onlinescanner-rel.
2021. ápr. 5. 13:42
 6/20 A kérdező kommentje:
Öcsém előbb megnézte telefonos neten, neki ott bejött. Gépen neki se jött be. Bátyám aszondta, szerinte vagy a szolgáltatónál van a hiba, vagy a mi rúterünknél.
2021. ápr. 5. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs miért nem jön be nálad. néha itt is csinálja, de nem órákon, és főleg nem napokon át. egész biztos hogy nem a wikipédiánál van baj, hanem a bátyádnak van igaza..
2021. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ha meg bejött telcsin, akkor nem a rúternél van baj, hanem a gépednél.
2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De anyám is, meg öcsém is megnézte másik gépen, és ott nem ment,kizárólag telón, és uncsimnak tegnap a telóján sem.



De egyébként köszönöm ezeket a hozzászólásokat, végre be tudom írni, mert ha enyém az utolsó öt komment, akkor valamiért ide se engedett most új hozzászólást írni, azt hiszem, rájöttem, van most valami verseny valami Wikipédia Speed Runner az oldalon, itt találtam hozzá kapcsolatosan egy videót, de még nem néztem végig www.youtube.com/watch?v=FWfxC-v3Ybs De szóval lehet, hogy most mindenki ezt játsza, vagy van még valami egyéb Wikipédia-verseny is, valami cikkíró pályázat (?). És akkor azt hiszem, most le van terhelve az oldal. És akkor valószínűleg a gyorsabb gépek megelőznek, és akkor kiszorítják valahogy az én gépemet, vagy nemtom, de tehát szóval tömören arra tippelnék, hogy emiatt a két verseny miatt túl van/le van terhelve az oldal. És akkor ezért nem tudja mindenki megnyitni. Amúgy asszem, nagynéném férjének is bejött tegnap telón, mintha mondta volna, de egyidőben nézték uncsimmal, uncsimnak régebbi a telója, és akkor szóval neki meg pedig nem hozta be.

2021. ápr. 5. 14:42
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóval remélem, minél hamarabb lecsengenek ezek, és működni fog mindenki számára, hogy újra elérhető lesz az oldal. :)
2021. ápr. 5. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!