Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a youtube...

Miért nem működik a youtube automata fordító / kb egy hónapja / ?

Figyelt kérdés
Évekig használtam gondnélkül. Sorozatokat, riportokat, dalszövegeket fodított tűrhető minőségben. Március eleje óta először csak napokra tünt el, a sima angol,német, stb (tehát feltett fordítások) működnek, csak az automata fordítással van gond. Ma éppen egy részt délután megtudtam, nézni a sorozatomból, de aztán eltünt. Esténként egyáltalán nem működik.

2021. ápr. 8. 10:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni, hogy tud e bárki, olyan elérési útvonalat, ahol YouTube hibát lehet jelenteni? Nekem 1 hónap alatt nem sikerült ilyet találni. A tartalom szolgáltatóira lehet panaszkodni, még élő chatben is, de nekik meg van tiltva, hogy a YouTube-ra vonatkozó jelentésekkel foglalkozzanak! :(
2021. ápr. 8. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!