Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kéretlen email-lal kapcsolatos...

Kéretlen email-lal kapcsolatosan kérdezném,hogy...?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne beállitani,hogy bizonyos kéretlen emailek a beérkezéskor automatikusan törlődjenek.Letiltottam vagy 30 küldőt,azok a spamba küldik már,de valamiért a kukába is kerül naponta 10-12 db.Nem ugyanazok.Naponta a spamba és a kukába is kb. 10-12 db új letiltott email érkezik!!! Már ez megy hónapok óta !!Kezdő vagyok és nem igazán tudok továbblépni,ezért kérnék valami kezdő szinten is érthető segitséget a megoldásra./gmail.comos vagyok/Előre is megköszönném,ha valaki tudna segiteni,a környezetemben nincs segitség. Üdv.

#kéretlen emailek
2021. ápr. 8. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, ami egyből a kukába megy, az van a jelenlegi szabályok szerint kiszűrve és törlésre megjelölve. Az, ami a spambe megy, arra nincs még szűrési szabály beállítva, csak a Google rendszere ismeri fel azt spamként, és teszi be oda.

Ami most a spam-ben van, azoknál is meg kell nézni hogy milyen szűrési feltételekkel lehetne őket a kukába helyezni. A feladó címe általában kevés, az "okos" spamküldő rendszerek minden egyes levélhez más feladót generálnak, így ez alapján nem lehet tiltani. Maradhat még a levél tartalma, szövege, de ott is trükközni szokták. Például nemcsak kamu a leiratkozás gomb, de minden egyes levélben máshogy van formázva és tördelve, hogy ne tudj a szóra szűrni. Szerencsés, ha olyan marketinges szófordulatokat alkalmaznak amivel lehet szűrni, de ennek az a kockázata, hogy más, normális leveleket is szűrsz vele.

2021. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Üdv.
2021. ápr. 9. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!