Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » YouTube-on hogy tudom letiltan...

YouTube-on hogy tudom letiltani a rám feliratkozókat? Olyat lehet, hogy ne is lehessen rám feliratkozni? Hogy tudom megnézni, hogy ki iratkozott fel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet.
Leírom, hogy kel.
9 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Nincs feltöltve videóm.
2021. ápr. 11. 18:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Letiltani nem tudod, hogy feliratkozzanak, azt viszont el lehet rejteni, hogy hány feliratkozód van (YT Stúdió > Beállítások > Speciális beállítások > A csatornámra feliratkozott személyek számának megjelenítése).


Ha azt szeretnéd, hogy azokat is rejtse el, akikre te vagy feliratkozva, itt tudod állítani: https://www.youtube.com/account_privacy


Azt, hogy ki iratkozott fel így tudod megnézni: YT Stúdió > Irányítópult > Legutóbbi feliratkozók > Összes megtekintése > rendezd feliratkozás dátuma szerint


Fontos viszont megjegyezni, hogy csak azokat fogja mutatni, akik nyilvánosan iratkoztak fel (a https://www.youtube.com/account_privacy oldalon ki volt kapcsolva nekik, hogy maradjon minden feliratkozás privát).


Sajnos már csak így lehet megnézni, régen még e-mail értesítő is jött (ha be volt kapcsolva), amint XY feliratkozott rád. Ezt sajnos megszüntették, mert állítólag "zavaró" volt sokak számára... -_-

2021. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de még mindig mutatja. Én nem vagyok senkire feliratkozva.
2021. ápr. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!