Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mást is kidobott ma a facebook...

Mást is kidobott ma a facebook csak úgy hirtelen?

Figyelt kérdés

asztali gépen dolgoztam, ügyintéztem dolgokat, amik ugye facén mennek, mert ott mondom az embereknek, hogy mit hogyan csináljanak. Az üzlettársammal is azon beszélek, sokkal egyszerűbb ott kommunikálni, mint sms-ben vagy hívogatni folyton.


Aztán már másodjára dob ki. Visszalép a bejelentkezési lapra. Nem értem miért. Munka közben voltam, nagyban írtam valakinek, aztán írás közben hopp, kiléptetett. És elveszett az egész irományom. Mással is volt ilyen?


2021. ápr. 12. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Fosbookon? Sokkal cifrábbak is voltak. Nem véletlen hogy nem érdemes semmi fontos dologra használni.
2021. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha előfordul.
2021. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!