Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokan lehetnek olyanok akik a...

Sokan lehetnek olyanok akik a mindennapi munkájukat számítógépen végzik, de amúgy tök homályok a számítógéphez?

Figyelt kérdés
Tehát ha már valami programba valamit át kell állítani beállításokba, ami max öt kattintásból áll, akkor már rendszergazdáért kiáltanak, típusú emberek.
2021. ápr. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg. Nem kell mindenkinek full blown autószerelőnek lenni, aki vezet.
2021. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

még többen

tapasztalom nap mint nap :/

2021. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokan, hiszen nem azért fizetik őket, hogy bármit állítgassanak.
2021. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy akinek van esze, nem is szól az ilyesmiről.


Én azt látom, hogy mind a vezetőség szereti kihasználni ezt, mind a munkatársak. Én tudok 1-2 dolgot, leginkább jól guglizni.


Eleinte segítettem, amiből az lett, hogy a fél munkaidőm azzal ment el, hogy mások gépét állítgatom. Aztán amikor már olyan e-mailt kaptam, hogy guglizzak már ki valaminek az árát, akkor döntöttem úgy, hogy rohadjon meg az egész, erre vesz fel nem kis pénzt a rendszergazda, nekem viszont senki nem fizet azért, hogy mások helyett dolgozom.

2021. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!