Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen macbook-ot ajánlotok?

Milyen macbook-ot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Évek óta tervezek egy Macbook-ot venni. De nem tudom érdemes-e. Melyik Macbook laptop fajtát/szériát ajánlanátok, nem akarok semmi extra programozást művelni rajta, de azért jó legyen egy jó pár évig. :))

Vagy Apple-ön kívül is gondolkodhattok, melyik szerintetek a legjobb?

Előre is köszönöm! :)



2021. ápr. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2021. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyrészt sulis dogák, beadandók elkészítésére, mert a családi gépen nehéz vita nélkül osztozni, azért szeretnék egy sajátot. De persze emellett, azért majd be-be teking a netflix meg a játékok
2021. ápr. 12. 22:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Tekint*
2021. ápr. 12. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az új M1-es Macbook air nagyon adja
2021. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de hogy én biztosan nem vennék Macbookot wördözésre meg netflixre az tuti (ezekre a polcról leemelt legolcsóbb ~150k HUF laptop is megfelel).

A beadandók alatt mit kell érteni? Esszék vagy valami más?

A játékok pedig már eleve kizárja a Macbookot, az M1-et meg főleg.


Ahoz, hogy ajánlani tudjunk valamit konkrét szoftvereket/játékokat mondj, hogy mikre szeretnéd használni.

Nem mindegy, hogy Notepad, vagy InDesign, Aknakereső vagy Doom 3, stb...

2021. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló, igen, közbe jobban átgondoltam, és a macbook nem erre a legmegfelelőbb, meg nem is költséghatékony. Úgyhogy szerintem maradok a dell-nél, vagy valami hasonlónál. Köszönöm az eddigi válaszokat !
2021. ápr. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!