Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Pro (13 zoll 8gb)...

Macbook Pro (13 zoll 8gb) vagy Microsoft Surface 3?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb? Lenyegeben munkahoz fogom hasznalni, Microsofttal fogok dolgozni (word excel stb), amit ugye mac-re is letölthetek. Ezen kivül videokat szeretnek majd vagni es szerkeszteni. Nem tudom melyik eri meg jobban, mik a pro es kontrak? Köszi a valaszokat!

2021. ápr. 12. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért pont ez a kettő? Videovágáshoz lehet, hogy a 8gb ram kevés lesz. Office-nak mindegy. Az almások majd jól le fognak pontozni, de szerintem akkor vegyél mac-et, ha próbáltad, ismered, és bejön. Mármint nem csak a gép, hanem az egész mac univerzum.
2021. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1#

Hát a Final Cut miatt egyértelmű a Macet éri meg választani…

Nem született még ettől jobb, gyorsabb program még i9 99999-el és Windows 100-al sem! :))


Kérdező!

Egyáltalán nem muszáj az MS Officet használni és fizetni…

Vannak ingyenes, ugyanolyan jó nyílt forrású irodai alkalmazások!

2021. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem muszáj az MS Officet használni és fizetni…"


De igen. Sajnos. Én amúgy általában LibreOffice-t használok, nekem (és a felhasználók 99 százalékának) elég a tudása, csak sajnos mindenki más MS-t használ, ezért kénytelen vagyok én is azzal írni dokumentumokat. Még mindig vannak kompatibilitási gondok, nem ugyanúgy néznek ki a dokumentumok sokszor a két programban. Ha munkáról van szó, akkor ez nem engedhető meg a legtöbb helyen.

2021. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas!

En penzügyben dolgozom, a rendszert meg nem lattam amivel dolgozni fogok, de nagyreszt word es excel. Ahogy irtad, munkahelyen stimmelnie kell mindennek, föleg penzügyben es a hivatalos adobevallasoknal. Szoval szerinted a Mac-el hatranyban lennek?

2021. ápr. 13. 19:43
 5/5 anonim válasza:
100%
Bocsánat a kifejezésért de a Mac szarrá veri teljesítményben a vele azonos árkategóriájú laptopokat. Az új M1 chip nem egy kategória a Surface-ekben levő i3 meg i5 processzorokkal.
2021. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!