Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a messengeren...

Miért nem tudok a messengeren belül a megosztott képeket visszanézni?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm vissza tudja nézni a megosztott fenykepeket, kötük anyum is, és ugyan olyan telefonja van, mint nekem. Kitöröltem, majd újra letöltöttem, de ennek ellenére sem változott semmi. Esetleg valami tanács vagy tapasztalat?

2021. ápr. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A rendes Messenger alkalmazásban: Nyiss meg egy chatet - Nyomj rá a profilképére a képernyő tetején - Fényképek és videók megtekintése.

Remélem tudtam segíteni!

2021. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ilyen lehetőséget nem mutat :/
2021. ápr. 13. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van pontosan?
2021. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Messengert vagy Meesenger Lite-ot használsz?
2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Messengert használok,, és Huawei P30 lite telefonom van, es ahogy mondtam anyumnak is ez van, viszont neki rendesen működik, vissza tudja nézni a megoszotott fenykepeket es videokat.
2021. ápr. 13. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, de nem tudok segíteni.
2021. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a múltkor de azóta kijavitották

Huawei mate 20

2021. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg te még nem kaptad meg vagy nem frissítetted a messengered. Nézd meg az áruházban, hogy nincs-e a messengerre frissítés. Nekem is csak nem rég tért vissza ez a funkció.
2021. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!