Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 update után nem...

Windows 10 update után nem érzékeli a hangi bemenetet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nemrégiben frissítettem a windows és másnap arra eszméltem, hogy nem jó a hang. Kihúztam, majd csatlakoztattam a fejhallgatót. Megpróbáltam a service.msc-ben is újraindítani a szolgáltatásokat, de semmi. Rengeteg oldalt néztem meg ezzel kapcsolatban, de egyik sem volt megfelelő.

Valaki tapasztalt már ilyet? Van erre ötletetek? (Windows 20h2 update - hozzáteszem ezt sem tudom lefrissíteni, mindig kékhalált kapok)


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 16. 10:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit javítanék, olyan egyáltalán nincs hang, mintha le lenne tiltva. A hang ikon jobb alsó sarkában a tálcán van egy piros X.
2021. ápr. 16. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Hangprobléma: Driver problémára utal a jelenség. Lehet a Windows a saját driverei közül szerette volna frissíteni a hangkártya driverét és nem lett jó vége.


Mindenképp egy tiszta újratelepítés kellene a gépnek. Ezután pedig a szükséges drivereket feltelepíted (laptop esetén <márka> <típus> drivers, asztali gép esetén <alaplap típusa> drivers) és minden okés lesz.

2021. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a mikrofont nem ismerte fel, de a beépítettet se. driver frissítések se mentek zökkenőmentesen, többször kellett próbálkoznom mire letöltötte és fel is telepítette. mostmár elvileg jó
2021. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!