Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EZ MI a gmail spam mappájában?...

EZ MI a gmail spam mappájában???!!! A spam levél profil helyetti logo - ja szürke nyolcszög helyett PIROS!!!

Figyelt kérdés
A levélszemét mappában találtam meg, hogy ezeknek a leveleknek a spam jelzése (szürke nyolcszög, benne fehér felkiáltójellel) normál színe helyett piros(!), nem tudom miért(erre lennék kíváncsi) . A válaszokát előre is köszönöm! Még azt kérném szépen, ha netán ismernek egyéb típusú spam jelzéseket a gmailon, kérem írjanak ide pár példát!
2021. ápr. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Nem tudom te hol nézed, de telefonon és böngészőben is van hozzá magyarázat nálam.

2021. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor PONTOSAN leírnád? A válaszodat köszönöm, de ebbő sajnos nem tudtam meg, hogy ez miért van...
2021. ápr. 22. 18:21
 3/5 Argloss ***** válasza:
100%

Szürke:

Miért van ez az üzenet a Spam mappában?

Hasonlít a korábban spamként azonosított üzenetekhez.

Miért van ez az üzenet a Spam mappában?

A beérkező levelek között adathalászatként jelölte meg ezt az üzenetet.


-


Piros:

Ez az üzenet veszélyesnek tűnik

Hasonló üzenetekkel már próbáltak személyes adatokat lopni másoktól. Ne kattintson az üzenetben szereplő linkekre, ne töltse le az üzenet mellékleteit, illetve válaszában ne adjon meg személyes adatokat.


Leegyszerűsítve:

PIROS VESZÉLYES! PIROST ELKERÜLNI!

2021. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad egyáltalán ami a képen van?


Tisztán olvasható, hogy az üzenetben adatlopó hivatkozások vannak, és átverés az email, nem tudom ezt hova lehetne pontosítani már.

2021. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ, de csak egyszer nyitottam meg ilyet, de nem kattintottam benne semmire, de ott a gmail csak annyit írt, hogy nem biztos, hogy a Vodafone - tól jött...
2021. ápr. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!