Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó a YouTube-on a felirat...

Mire jó a YouTube-on a feliratkozás? (Lent kifejtem.)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sokan hülyének fognak nézni, de ha nem nyomod be a csengőt, akkor mire jó a feliratkozás? Mellesleg én akkor sem kaptam értesítést az új videókról, amikor megnyomtam a csengőt.

2021. ápr. 25. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akik folyamatosan net közeleben vannak és be vannak jelentkezve azoknak gondolom jó, ha nekem tetszik valami elkönyvjelzőzöm és időnként ránézek
2021. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ez kb. olyan, mintha az egész csatornát like-olnám?
2021. ápr. 25. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A feliratkozás lényege, hogy egy külön menüpontban ki vannak gyűjtve azok a csatornák akikre feliratkoztál, így ott listázhatod a friss videóit azoknak, akiket követni akarsz. Olyan, mint egy könyvjelző vagy szűrt lista. Régen automatikusan értesített a rendszer, ha új videó került fel. Aztán a csengő bevezetésével már csak azok értesülnek, akik ezt bejelölték. Viszont az algoritmusnak még lehetnek olyan jellemzői, hibái, hogy így sem értesül mindenki.
2021. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm!
2021. ápr. 25. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb segit az altoritmuson hogy jobb videókat kapj és ha a kedvenceidre feliratkozol akkor knkrétan azok között görgethetsz még ha nem is nyomsz csengöt.
2021. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!