Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani instán, hogy ha valaki rámegy arra, hogy üzenet akkor egyből bedobja neki azt, hogy írt nekem valamit?

Figyelt kérdés
Tiktokon láttam ezt a trendet, de sehol nincs tutorial. Hogyan kell ezt megcsinálni? Valaki elmagyarázná?
2021. máj. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tiktokon láttam ezt a trendet"


Szóval most éppen ez a "menő", úgyhogy neked is muszáj ilyet beállítanod. Ajánlom a főoldal/szépség és divat szekciót. Vagy kérdezd meg az eredeti feltöltőt.


Mellesleg nem egyértelmű a kérdés: ki megy rá mire, és mit dob ki kinek?

2021. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű voltam, de ha nem bocsánat!

Valaki profiljára rámész és ott van a lehetőség, (ha nem privát a fiók) hogy követés, mellette, az hogy üzenet.

Ha arra rányomsz, hogy üzenet akkor bedob a csetbe és ott lehet beállítani azt, hogy olyan legyen, mintha írt volna nekem ez előtt.

A kategóriát abból a megfontolásból választottam, hogy a neten kell beállítani valamit,nem pont a trend szón volt a hangsúly.

2021. máj. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!