Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon ha kilépek egy...

Facebookon ha kilépek egy zárt csoportból, akkor utána a bejegyzéseim is törlődnek automatikusan?

Figyelt kérdés
Ez lenne a cél... nem aktuális mar, amiért a csoportban voltam, és túl sok lett mára benne az ismerős, nem szeretném ha elolvasnak a dolgaimat. Kiléptem a csoportból de nem tudom ez megoldás volt e erre...

2021. máj. 9. 08:20
 1/1 EagleHUN ***** válasza:

Már miért kellene törlődniük?

Gondolj bele ha valaki hozzászólt vagy reagált egy hozzászólásodra, bejegyzésedre, akkor azzal utána mit kellene tenni? Az is törlődjön?

Vagy maradjon látható úgy hogy a tied már nem látszik?


Valószínű még ha kitörlöd magad (akkor is csak a profilod szűnik meg) a tevékenységed és annak nyoma nem.


Amit valaki leírt a neten az legtöbbször quázi véglegesen megmarad valamilyen formában a felhőben.

2021. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!