Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kik vesznek MacBook-ot ennyi...

Kik vesznek MacBook-ot ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kik vesznek ennyi pénzért MacBook-ot, mikor kevesebbért sokkal jobb gépet tudnak venni?

Ezt nem értettem soha!

Ha valaki tud nekem logikus választ adni amin el tudok gondolkodni, akkor tegye meg!

De nem vagyok képes felfogni, hogy valaki kiad ennyi pénzt csak a név miatt!

Ráadásul ezt a cikket olvastam a minap, és ezért írtam ki a kérdést..

[link]



2021. máj. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek igy tartja kedvuk.

Nalunk pl. a ceges laptopok MacBookok.

2021. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Kihagynám a gazdagokat és a hülye panelprolikat akik azt hiszik ettől valakik. Az üzleti világban a megbízhatóság és a szervíz nagyon fontos, ha egy gép egy milkába kerül az kisebb veszteség, mintha egy hétig áll a szervízben. Azaz ha dolgozol rajta akkor lazán megéri a befektetés.
2021. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Egy ismerősön zenei téren dolgozik, minden ehhez szükséges jó vágó- és felvevő program csak Mac-on megy hiba nélkül.
2021. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
82%

1. Akik valami olyan professzionális munkát végeznek a számítógépen amivel ki tudják használni azt a plusszt amit ezek a terméketk nyújtanak.


2. Sznobok, akik flexelni akarnak hogy ők 500ezer Ft-os laptopon facebookoznak, hogy lássa mindenki hogy van mit a tejbe aprítani.

2021. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Én is gépen dolgozom és soha nem történt még semmi haj vele. Sőt, videót is vágok, igaz nem komoly szinten.

De a megbízhatósággal soha nem volt gond.

Pedig csak egy Lenovo y50-70-em van. 130eFt-os gép.

2021. máj. 9. 15:50
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Azzal tisztaban vagy, hogy a megbizhatosagot nem ugy merik, hogy neked volt-e gond vele, hanem, hogy mondjuk 5 000 000 db-bol hannyal volt gond?
2021. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Lehet, de ez még ennyi év után is gép. A cikket amit linkeltem, viszont ott konkrétan leírják, hogy már a 2016 utáni MacBook Pro-kat úgy csináljak, hogy tönkre menjen a billentyűzet stb. Régen megbízható és stabil gép volt állítólag a MacBook, ma már nem, mert elkapta őket is a fogyasztói társadalom.

Akkor így miért éri meg kifizetni azt a vagyont?

2021. máj. 9. 15:57
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

" Sőt, videót is vágok, igaz nem komoly szinten."


Aki meg milliókat költ ilyen célhardverre az valószínűelg komoly szinten.

2021. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
De egy jóval erősebb gép, ugyanezt megtudja feleannyi pénzért csinálni szerintem.
2021. máj. 9. 16:00
 10/46 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy NEKED nem gond egy olcsó géppel videókat vágni, kérdés, milyen minöségben, bnem jelent semmit.


Egy PROFI, aki ebböl él, nem olcsó, szabadon akpható programokat használ, neki profi minöségre van szüksége ahhoz, hoyg a munkáját elfogadják és kifizessék!


Ez meg " A cikket amit linkeltem, viszont ott konkrétan leírják, hogy már a 2016 utáni MacBook Pro-kat úgy csináljak, hogy tönkre menjen a billentyűzet stb." egyértelmüen konteós dolog, nem igaz, söt kifejezetten tartósak a Macook gépek, a billentyüzet is.

2021. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!