Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu Esprimo V5535 4GB...

Fujitsu Esprimo V5535 4GB laptopról mi a véleményetek? Érdemes lenne megvenni? Megérné?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 23. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és nem feltétlenül erről az oldalról rendelem meg vagy ilyesmiről, meg az sem biztos hogy ezt!


Szerintetek honnan érdemes? A laptop.hu-ról vagy media markból?

2010. aug. 23. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy rossz gép, a proci is egész jó benne meg a 4 giga memória is szuper. Háttértár van benne rendesen azért 500 gigára van mit pakolni. Netezéshez 100 hogy jó de szerintem játékok is elmennek rajta bőven.


Én nem médiában venném meg, engem idegesít, hogy az az eladó aki az előbb még a plazma TV-k szakértője volt most hirtelen a laptopok szakértője lesz.

A szakbolt mindig sokkal célszerűbb, a laptop.hu ilyen. Én is vettem náluk gépet, korrektek, és segítettek is a beállításban, mert volt valami gubanc az oprendszerrel.

2010. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már csak az lenne a kérdésem, hogy itt a nettó vagy a bruttó árat nézzem?
2010. aug. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!