Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogyan oldjam meg? Többi lent

Ezt hogyan oldjam meg? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval Instagrammon volt egy kamu fiókom és volt egy ember akire ráírtam (ezzel a kamu fiókkal) és ő letiltott. Aztán most csináltam egy ilyen "shitpost" oldalt amire ilyen hülyeségeket rakok ki és be akartam ott követni ezt az embert de azt írta ki az insta hogy "user not found" .

Most az instán van egy olyan opció hogy azt az oldalt is le lehet tiltani amit később készítenek vagy valami ilyesmi.

És most nagyon pánikolok hogy mi lesz ha rámegy az én "shitpost" oldalamra és azt látja hogy ő már letiltott engem egyszer és így rájön hogy én csináltam a kamu oldalt is.

Amúgy töröltem a kamu fiókot de sajnos csak június végén fogja törölni véglegesen az Instagram.

Kérlek segítsetek, nagyon kéne most a segítség.



2021. máj. 27. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
De ha ettől félsz miért követted be az illetőt? Egyébként simán lehet, hogy közben ő is törölte magát.
2021. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért mert igazából a barátom csak egy kicsit össze vesztünk és ezért csináltam meg a kamu fiókot. De amúgy megnéztem egy másik telefonról és nem törölte magát.
2021. máj. 28. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!