Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik MacBook Airt érdemes...

Melyik MacBook Airt érdemes használtan megvenni 2021-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 évig egy Asus laptopot használtam, de szegény most meghalni látszik :(( szeretnék helyette egy könnyű laptopot, ezért esett a választásom a MacBook air-re. Egyetemista lány vagyok, szóval jóformán egyetemre használnám, jó kamera és mikrofon előnyben, mivel ez a régi gépemen kritikán aluli volt, hosszú üzemidővel (a régi 2 órát bírt ki jóformán), netezésre, szövegszerkesztésre, powerpointra, Excel, esetleg könyvelés szoftverre kellene (mivel számvitelt tanulok), ezen kívül sima Netflix vagy YouTube-ot néznek rajta, szóval semmi extra. Használtan venném az ára miatt, szerintetek mire érdemes figyelni, és melyik éri meg hosszú távra 2021-ben?

2021. máj. 29. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a keret?
2021. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A rendelkezésre álló összegig a lehető legújabbat vedd!
2021. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Az általad felsorolt használatra egyik se éri meg, de egyébként vedd meg a legjobbat, ami a vásárlási keretedből kifutja és ennyi.
2021. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A keret nagyon max 150 ezer forint
2021. máj. 29. 13:32
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg csak ez az egy kérdésem van. Miért?!


Miért kell 150e-ért használt elavult Macbookot venni? Kell az egyetement villogni a gazdag szülők gyerekei előtt?

2021. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

"könyvelés szoftver"


Ne használj MacOS-t


"régi 2 órát bírt ki jóformán"


Öreg aksi vagy bekapcsolt dedikált VGA

2021. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös! Nem mindegy neked hogy minek kell nekem MacBook? Te kell megvedd nekem? Nem. Akkor meg nem mindegy mégis?! Annyira elegem van már az ilyen emberekből mint te, akik aztán mindig megmondják mindenkinek a tutit, mert ők aztán olyan k*va okosak és mindenki más meg idióta ha nem úgy gondolkoznak mint ők....
2021. máj. 30. 12:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem villognék a “gazdag szülők gyerekei előtt”, nem szokásom, ha tudni akarod mégcsak nem is a szüleim veszik meg nekem, hanem én dolgoztam és gyűjtöttem össze rá a pénzt. Ilyet szeretnék mert tetszik a design, hogy könnyű, és mindig is iPhone-om volt, gondoltam kiprobalom a mac-et is. Nem értem miért kell kommentelni, ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a témához
2021. máj. 30. 12:23
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Annyiért ne vegyél ezer evesert kapsz csak amire használod amúgy is bőven jó a Windows
2021. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
58%
Én ugyan nem használok MacBook-ot, de nem értem milyen alapon ugatják itt le egyesek a kérdezőt. Attól hogy valaki Apple terméket használ, még nem biztos, hogy sznob, gazdag. Én nemrég vettem iPhone-t a Xiaomi mellé. Nem menőzésből, hanem mert érdekelt az IOS. Nem bántam meg. Ég és föld a két teló és nem a kínai javára. A Windows-tól sincs ám mindenki elájulva. Lehet nektek jó, de valakinek nem. Én személy szerint már baromira utálom. Tolakodó és bűnronda rendszer. Én személyesen is láttam már OSX-et, fogtam a kezemben MacBook-ot, így ki merem jelenteni, hogy nem, nem ér fel hozzá egy 200 ezres Wines hulladék. Mondjuk a Dell XPS az már igen, de az ugyanannyiba is kerül. Szóval én max 150 ezerért vagy egy használt Macbook-ot vagy pedig egy használt üzleti laptopot választanék. Újat biztos, hogy nem, mert azt 300 ezer alatt nem kapsz normálisat.
2021. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!