Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tönkrement a macbook pro-m?

Tönkrement a macbook pro-m?

Figyelt kérdés

sziasztok szerencsétlen napnak indult ez a mai bulizni készültünk már minden megvolt. Erre az eggyik bulizó ember nem tudom ki volt nem láttam megbotlott a macbookom töltő kábelébe és lehúzta az asztalrol a kijelzője meghorpadt a sarka meg kiszakadt a töltő ezeket mennyibe kerül megcsinálni?

Mert így nagyon feszül a kijelző :(



#töltő #buli #MacBook #szomorú :(
2021. jún. 14. 16:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
a laptop tipusa : macbook pro 2016 touch bar
2021. jún. 14. 16:58
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
hát... szerintem gazdasági totálkár ha betört a kijelző :D
2021. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
48%
És abba a barátba nem volt annyi hogy beismerje?Szép társaság lehet...
2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

[link]

őket ajánlom

működik a cucc?

ha az alaplap sérült és cserés akkor durvasokba fog kerüölni. Meg a kijelző is durvasokba fog kerülni

2021. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Tehát sérült a töltő csatlakozás alaplapon, a kijelző és az eszköz kerete...

Jobban jársz, ha mented az adatokat ami nincs mentve - szinkronizálva, és veszel egy másikat.

2021. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Helló köszönöm a válaszokat a kijelző nem tört be de nagyon meg van hajolva az egész szerintem meg is taposták szegényt:( a gépet szerencsére tudom tölteni másik csatlakozón de a laptop kijelzőjét nem merem elhajtani mert az egész feszül (elhajtott amit felnyitni) lementem az adataim egy iMac re szerintem veszek ezek után valami windowsos gépet Asus rog-ok jók? Vagy az Acer predator?
2021. jún. 14. 18:41
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát na így jártam majd bulizáshoz marad ez amíg jó de az előbb teljesen zöld lett a kijelző meg vibrál is
2021. jún. 14. 18:43
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Ja a windowsos gép jobban bírja a taposást.... persze. Ne menjünk el ebbe az irányba. Inkább verd pofán kétszer azt aki megtaposta a gépedet és fizettesd ki vele.
2021. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy nem jó az apple meg az sem hogy strapabíróbb hanem azt hogy munkás gépnek veszek egy windowsosat ezt meg amíg nem romlik el jó lessz a buliba nem tudom mit nem lehet érteni 😒😤
2021. jún. 14. 18:51
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
azt nem értem, hogy minek buliba gép????? :D
2021. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!