Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 11? Nem arról volt...

Windows 11? Nem arról volt szó, hogy a 10 lesz az utolsó? 🤔

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Mivel lett MacOS 11,így menni kellett utána a számozásban nehogy lemaradjanak...
2021. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem vette komolyan azt a bla-blát, én legalábbis biztos nem vettem komolyan azt az urban legendet, amivel beharangozták a 10-est, hogy majd amit 30 év múlva az unokáink használnak majd (nekem nem lesz unokám, mert gyermekem sincs, de a generációra célzok), azt is pont ugyanígy fogják hívni, csak a build meg a verziószám lesz más.


Nem, ez egy jól hangzó csattanós maszlag volt, hogy 10-es, jubileum, el lehetett rá szórni néhány milliárd dollárt a leprogramozásra meg néhány milliót a marketingre, jött belőle sokkal több pénz, merthogy ez lesz az utolsó, az örök, meg a stb. ... viszont - nem próbáltam még - csak gondolom - időközben lettek olyan vadonatúj, merőben, gyökeresen új fícsörök, funkciók (megy a világ előre, s rohamosan, megállíthatatlanul fejlődik a technika, nemcsak a szoftver, óhatatlanul a hardver is), amiket már nagyon erőltetett lenne egy ingyenes frissítésként kiadni, így azt találták ki, - ha jól értem -, hogy gondolom lesz egy erősen korlátozott időszak, hogy ettől eddig lehet windows11-re frissíteni, innentől meg már nem, és gondolom majd utána valamikor annak is lesz egy céldátuma, hogy meddig kap frissítést a windows10, és mikortól nem.

2021. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft.

Akkor is hazudnak, ha kérdeznek.

2022. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudod: Microsoft. Akkor is hazudnak, ha kérdeznek.
2022. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!