Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft Tlauncher. Csak egy...

Minecraft Tlauncher. Csak egy gyors random profil lett készítve nem lett regisztrálva ami 2 betűből állt, eddig elfogadta de már nem enged vele belépni. Minimum 3 karakteres kell már neki! Hogyan állítható vissza a régi profilom?

Figyelt kérdés

Pálya betölt, de csak új profillal így mindent előröl kell kezdeni!

Válaszokat előre is köszönöm!



#Minecraft #profil probléma
2021. jún. 16. 20:56
1 2
 1/11 Gofrisütő ***** válasza:
97%
Ha a minecraft világaid miatt agódsz, megnyugodhatsz, akármelyik fiókkal lépsz be, ugyanazok lesznek.
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy mit kell elölről kezdeni??


Esetleg a kutyák, macskák, papagájok szelidítését, mert azok a játékos nevéhez vannak kötve

2021. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az itemjei vesztek el szerintem a kérdezőnek, amik a kezében voltak. Addold be őket és kész.
2021. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Elméletileg meg kéne lennie minden cuccodnak, ha egyjátékos módban játszol. Ott a pályát készítő játékos adatai két fájlban is tárolva vannak. Az egyik az aktuális host, a másik pedig a hagyományos, UUID-hez párosított tárolás. Ha mégsem lennének meg a cuccaid, NBT Explorer-rel átmásolhatod az adataidat.
2021. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A fejlődési szint mindent elölről kell kezdeni. Barkácsasztalon is sokkal kevesebb cuccot tudok csinálni.
2021. jún. 17. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a doLimitedCrafting gamerule-t és tudsz mindent


((vagy /recipe unlock all vagy hogyan van az a parancs rá, TAB-ot nyomva kiadja az adatokat, ott az összeset kell unlockolni))

2021. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikeres. Ez csak kreativ módban működik. Tlauncher nem engedi a mentést átállítani kreatív módba.
2021. jún. 20. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha a megszelídített állatokat visszakapom azzal is meg lennék elégedve..
2021. jún. 20. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:

1.) Le kell töltened az NBT Explorer-t


[link]


2.) Készíts biztonsági másolatot a pályáról!


3.) Az NBT Explorer-ben nyisd meg a következő mappát: Világod neve/level.dat/Data


4.) Töröld ki a "Player" mappát


5.) Navigálj át a "playerdata" mappába ("level.dat"-tal egy szinten van)


6.) Válaszd ki a jelenlegi UUID-dnak megfelelő mappát. Ezt leellenőrizheted az alábbi weboldalakon:

Ha megvetted*: [link]

Ha nem: [link]

*Tudom, hogy te nem vetted meg, kedves kérdező, ezt az utókornak írtam.


7.) A mappádon belül törölj ki mindent, kivéve a "UUID: [] integers" fájlt.


8.) Nyisd meg az új UUID-d mappáját


9.) Másold ki, és illeszd be az összes azon belül található fájlt/mappát az új UUID-d mappájába, kivéve a "UUID: [] integers" fájlt.


10.) Ments egyet a programon belül


11.) Próbáld ki, működik-e?


Ha nem jó, tölsd vissza a biztonsági másolatot, azzal újra próbálhatod.

Ha többszöri próbálkozás után sem sikerül, kérlek szólj, lehet, hogy én írtam el valamit.


Sok szerencsét!


A 4. válaszoló

2021. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az NBT Explorer linkjének vége lemaradt:

A jó link: [link]

2021. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!