Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Merevlemezen hol találom az...

Merevlemezen hol találom az asztalon levő dolgokat?

Figyelt kérdés
Tönkre ment a laptomon, de a merevlemezt kivettem belőle, régi HDD és minden megvan rajta, amit a D meghajtón tároltam, de a C-n levő cuccaimat, amik ugye az asztalon voltak kinn, azokat sehogy se találom. Hol kéne keresnem?

2021. jún. 30. 13:24
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
C:\Users\”user”\desktop
2021. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés most ugye az, hogy milyen eszközön volt a c: meghajtó tartalma..

Ezt így nem tudjuk, de ha egy lemezmeghajtó volt benne, akkor lehet ott a c: csak rejtve van, a lemezkezelővel kell megnézni, hogy fel van-e osztva több részre a meghajtó. Lehet nem adott neki betűjelet, mivel most a C: -t éppen foglalod..

2021. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kivéve, ha látod a régi c: meghajtó tartalmát akkor lásd #1-es (#2-es voltam).
2021. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:
100%
Attól függ hogy egyáltalán milyen oprendszer milyen verziója volt rajta és az melyik fizikai meghajtó melyik logikai meghajtójára volt telepítve.
2021. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!