Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google hirdetést hogy lehet...

Google hirdetést hogy lehet letiltani?

Figyelt kérdés

Telefonon, chrome esetében probléma, egészen pontosan itt gyk-n.

Van néhány - jellemzően mozgó - reklám, amitől egyszerűen kiakad a telefonom, pedig nem rossz készülék. Nem tudok lejjebb görgetni, lefagy, kiakad, sokszor fel is adom a gyk-zást.

Ha nem akad ki teljesen, akkor rá szoktam nyomni az X-re a sarkában (ha van, olyan is volt, hogy nem volt...), de úgy vettem észre, nem ér semmit. Ma pl. egész nap alfa rómeós reklámokat kaptam, többfélét, az egyik ugyanúgy laggoltat. Kiikszeltem úgy hogy kitakarja a tartalmat, majd miután újra és újra visszakaptam, a másik két indokkal is (nem érdekel / túl sokat láttam), de ugyanúgy visszadobálja.

Szóval a nem akarom látni ezt a hirdetést gomb nem működik. Más módon hogy tudnám letiltani a hirdetéseket?


2021. júl. 25. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Használd a Brave böngészőt
2021. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pl pihole. Ha wifin vagy otthon, ahol bevan állítva a pihole, és azon keresztül megy a dns feloldás, akkor tiltja a google ads-os domaineket, amelyek így nem töltődnek le. Hasonló az AdGuard is.
2021. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!