Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít fel ez a...

Csak engem idegesít fel ez a sok nyerészkedő?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gpu-t akarok venni, persze üzletben nincs vagy hatszoros áron. Erre felnézek jófogás és társai oldalakra és ott egy csomóan árulják dupla áron. Rendesen felb*sz, hogy akinek kéne nem tud venni, akinek nem kell meg megveszi, hogy nyerjen rajta. Az ilyen miért nem szabályozzák?

2021. júl. 31. 23:24
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ki az, aki vesz tőlük? Végülis ők tehetnek róla.
2021. júl. 31. 23:25
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érné meg nyerészkedni, nem tennék. Vagy megveszed annyiért, vagy nem. Te döntesz. De jelenleg ez van.
2021. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános jelenség mindenben. Büdös nekik a munka.
2021. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem kötelező megvenni, nem mellesleg nem tilos, csinálhatod te is ha akarod.


Mondjuk ez a büdös a munka is... tipikus hazai mentalitás, azért mert úgymond munka nélkül csinált pénzt, akkor már lehet rá köpködni.

2021. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mert munka nélkül ,,csináltál” pénzt, miközben ellehetetlenítetted azokat, akik tényleg dolgoztak.

Tehát én azért fizetek sokkal többet valamiért, mert valaki lusta volt.

2021. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A piac mindig is erről szólt, jogod van bármennyiért árulni az árudat, vagy elkel vagy nem kel el, ha épp valaki megveszi x összegért, és el akarja adni xx összegért, megvan hozzá a joga, ha elkelt, ott a haszna, ha nem akkor max árulja olcsóbban, a másik véglet meg ugye ha bukik rajta.
2021. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#6 Így van, de ettől még nem lesz szebb a dolog.
2021. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én se azt mondtam, hogy szép, de ez ilyen.
2021. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
8%

hat azert sokat dolgozott vele


megkereste az olcsot megvette, el kellett valahogy mennie erte vags hozatni

meg kellett irnia egy hirdetest majd arulni

sok munkaja van vele, es lehet nem is sikerul, vagyis felelem is van benne emiatt


amugy minden mas is dragult rengeteget, igy kenytelen is valahonan eloteremteni a kiadasaira a penzt

2021. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%

#9

El kell menni dolgozni. Akkor még a társadalom számára is lehetne hasznos a munkája és nem csak annyi lenne, hogy miatta 5x annyiba kerül minden.

2021. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!