Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebookon ha olyan személyn...

A facebookon ha olyan személynek írok privát üzenetet,aki nem ismerősöm,de úgy látszik az általam küldött üzenet hogy elküldve(szürke pipa fehér háttérrel),akkor nem kapja meg az illető vagy az engedélykérések közé megy?

Figyelt kérdés

Vagy csak akkor kapja meg és megy az engedélykérések közé,ha azt látom kézbesítve(fehér pipa szürke háttérrel)?


Nem értem a 2 változat között mi a különbség.


2021. aug. 9. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedélykérelmet küld
2021. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor válik másik hátteré, ha elfogadja a kérelmet.

Engedély nélkül is tudja elolvasni az üzeneted.


Szóval vagy elolvasta vagy nem.

2021. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha egy olyan ember próbált engem videochatre hívni, aki régebben letiltott, most sem ismerősöm, csak már feloldotta a tiltást? Ha rákattintok az üzenetre, ő azt látni fogja, ha megnéztem, vagy ugyanúgy mint egy sima üzenetnél, kizárólag akkor látja, ha válaszolok is neki?
2021. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!