Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy külső...

Mi lehet az oka, hogy külső billentyűzeten nem tudok az AltGr és a Ctrl+Alt használatával másodlagos karaktereket beírni?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy se az AltGr, se aCtrl+Alt kombináció nem működik, a jobb alsó sarokban lévő jeleket nem tudom vele bevenni. Magáról a laptop billentyűzetéről gond nélkül megy továbbra is, de ezen a külsőn nem. A V-re vágólapos előzményeket ad ki, az X-re olyan, mint egy jobb klikk a tálcára, pontos vesszőnél minden letesz az asztalra, K és L betűnél valami hangrögzítős dolog jön be, D-re a kereső, a többire nem is reagál semmit. Már kihúztam, töröltem az eszközt, az illesztőprogramokat is megnéztem, mostanában nem is frissítette, a Synapticsnál se találtam semmit. Se a böngészőkben, se sehol nem működik, egyébként minden más jó.


Egy RAPOO 8000M-ről van szó (nem numerikus készülék, Alt64 se használ). De nincs több ötletem, mi lehet a baja. Játékok sincsenek, csak amit eleve kaptam az oprendszerrel együtt, de sose nyúltam egyikhez se.



2021. aug. 13. 02:10
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

A kézikönyv elején ilyet írnak, talán segít:

"Fn+Ins= Switch between Win mode and Mac mode"


[link]

2021. aug. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meghajolok előtted mester, visszatért a régi éne, köszönöm, végre nyugodtan végezhetem a munkám és nem kell ide-oda ugrálni. Akkor jó volt a sejtésem, hogy valami gomb benyomódott a táskában, csak nem jöttem rá, melyik lehet, a tájékoztatóban se volt szó ilyenről.
2021. aug. 13. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!