Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyket érdemes választani ...

Gery8448 kérdése:

Melyket érdemes választani Xbox Series X vagy Xbox Series S?

Figyelt kérdés

A konzol egy Full-hd tv-n lenne használva!

Persze nem kizárt hogy későbbiekben a tv egy 4k-tv re lesz lecserélve.


De nem szeretném azt se hogy el kelljen adni mert látom a Fb csoportban, hogy kihasználatlanság miatt eladó!


Eddig PC-n játszottam!

Melyket válaszam?



2021. aug. 20. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Series S nagyon szuper, viszont nem tud lemezt olvasni, csak digitális verzió van belőle. Ha a keret engedi, akkor mindenképp Series X!
2021. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Keret engedi csak anyukámék nem akarják engedni!

Bár szerintem én döntöm el mit veszek a pénzemből!

2021. aug. 20. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne hagyd magad. A Series S inkább amolyan marketingfogás. Nem sokkal erősebb, mint egy One S, csak éppen lehet majd játszani rajta olyan játékokat is, amelyeket a korábbi generáción nem. És hogy minél olcsóbb legyen, spóroltak ahol tudtak (lásd: nincs lemezolvasó). Hosszú távon úgyis többe fog kerülni, mert a digitális játékok nem eladhatóak, tehát hiába vitted ki már 50x és unod az egészet, a nyakadon fog maradni. És egy S mellett csak digitális játékaid lehetnek. Mindenképp X-et vegyél így, hogy van rá keret is! Szerintem a szüleid is megenyhülnek, ha ezt így elmagyarázod nekik (felújított One S lemezolvasó nélkül).
2021. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. aug. 20. 23:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a Series S-el aza bajom hogy kevés a tárhely plusz a bövitökártya borsos áron van!
2021. aug. 20. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Tényleg, a tárhelyet kihagytam. Nekem One S van, ha aktívan használnám, semmire sem volna elég. Eleve csak 364 giga használható az 500-ból, egy komolyabb játék pedig 50 gigánál kezdődik, de nem ritka a 100-120 sem. Mai világban már 1, de inkább 2 terra a minimum, ha játékokról van szó. Főleg olyan finomságok mellett, mint a Game Pass.

2021. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Game Pass al lenne használva


Mert ha veszek 20 30 ért egy játékot aztán kuka az egéstbész nem játszok vele akorr annak nincs értelme!

2021. aug. 20. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Series X-et veszel ott a lemezes játékokat el is tudod adni majd.
2021. aug. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Series X mindenképpen jobb, de azt túlzásnak tartom, hogy a Series S csak kicsit jobb mint az One S. Jóval erősebb, de csak fullHDra van tervezve. Olcsóbb gépet kapsz kevesebb pénzért cserébe.


A kihasználatlanság pedig biztos nem amiatt van mert csak fullhdsek a játékok rajta.

2021. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Valóban túloztam, mikor ezt mondtam, de a tárhely és a kizárólag digitális kiadás már önmagában azt mondja, hogy ha van keret, akkor mindenképp Series X.

2021. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!