Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehet olcsó, megbízható...

Honnan lehet olcsó, megbízható használt vagy új számítógépet venni vagy rendelni?

Figyelt kérdés
2017-ben rendeltem magamnak egy 2013-as használt számítógépet 149-ezer forintért internetről ami még is jött de 2018-ban már újra kellett telepíteni mert mindig lefagyott. Utána 2019-ben már megint újra kellett telepíteni mert vírust kapott. 2020-ban egyszer azért lett újratelepítve mert vírust kapott, utána ezért lett újratelepítve mert sokszor lefagyott. Most valamiért törlődött a Boot/BCD fájl és nem engedi hogy újratelepítsem mert amikor belerakom a pendrive-ot akkor kékeslilás képernyőt ad és nem adja be az újratelepítési menüt. Ebben az évben már hatodjára vittem szerelőhöz de még mindig nem jó. Szerintem ez már kuka. Honnan lehet nem túl drága használt vagy új számítógépet venni vagy rendelni?

2021. aug. 30. 22:24
 1/4 Kérdező95 ***** válasza:
HardverApró
2021. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mit akarsz vele csinálni, mert nagyon nem mindegy, hogy csak böngészésre, vagy hardcore játékra kell. Az előbbire elég egy 30 ezres brand gép is, a másodikra meg az isten pénze sem elég.
2021. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami olyan számítógép kell ami ha nyolc játékot letelepítek rá akkor nem megy tökre.
2021. aug. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!